top of page
Tropical Leaves

ENVIPARK

Společnost ENVIPARK vznikla za účelem revitalizace a následného provozu moderního areálu pro recyklaci odpadu a následný prodej druhotných surovin. 

Vše o nás

ENVIPARK 

Areál ENVIPARK vznikne v Pardubicích. Bude zaměřen zejména na tepelný rozklad plastového odpadu a pneumatik. Z odpadu pak dále vznikne palivo či energie. Na místě vznikajícího ENVIPARKU se již nachází licencovaný a certifikovaný areál pro nakládání s odpady, jehož soukromý investor přijal nabídku na spolupráci a rozhodl se s námi projekt ENVIPARKU realizovat.

Společnost ENVIPARK je přímým obchodním partnerem společnosti Environment Holding, a.s., jejíž technologie budou v areálu instalovány a využívány. Bude se jednat o nepřetržitý provoz s denní kapacitou likvidovaného odpadu až 30 tun v prvním roce a až 90 tun v dalších dvou letech. 

Revitalizace začne probíhat od 1. dubna 2022, dokončení je plánováno na 1.11.2022. Již v průběhu revitalizace bude možná prohlídka či návštěva.

 

Společnost ENVIPARK vydává vlastní dluhopisy a otevírá tím investorům a klientům možnost podílet se na projektu přímo a to s pevným úrokem 9,1% ročně po dobu 24 měsíců a s měsíční výplatou úroků. Tyto podmínky platí do vyprodání emise.

Tel.

+420604228777 

Email

Sleduj nás

  • Facebook
bottom of page